НАЈНОВА ПРАЗНИЧНА ПОНУДА

За сите членови на МИК Клубот.

Членството им овозможува најмалку 5% попуст на целиот асортиман на производи.

Ве очекуваат дополнителни поволности за празниците. Сите оние кои имаат остварено промет над 10 000 денари месечно, добиваат МИК Клуб ПРЕМИУМ картичка која носи уште поголеми погодности.

  • Погодностите се остваруваат во малопродажните мрежи на СИИВА - МИК Свети Николе со издавање на фискална сметка.

     

За повеќе информации обратете се на телефонскиот број: 075 455 412 или

испратете маил на:

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Чадена панцета

Кокошкина паштета

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.