• Пилешка шунка фи 60/фи 75/фи90

Шифра на производот: 308/1308/2308
Тежина на поединечно пакување: 500g/1kg/2kg
Рок на траење:

Ви препорачуваме

Чадена панцета

Кокошкина паштета

Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.